زیباترین مدل ها کابینت ایرانی را با آکس چوب تجربه کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه جمعه 02 خرداد 1399 | 17:42

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، کابینت مدرن، از پرطرفدارترین انواع کابینت آشپزخانه محسوب می‌شود.

کابینت مدرن به حالت‌های قدیمی و سنتی کابینت شباهت کمتری دارد و سادگی، از بارزترین ویژگی‌های آن است. سادگی در طراحی این کابینت‌ها باعث شده است که کابینت‌های سبک مدرن، برای انواع خانه‌های کوچک و نقلی متناسب باشند و این مساله، به خوبی با سبک معماری امروزی که روز به روز ناگزیر به کوچک نمودن متراژ خانه‌هاست، هماهنگ و هم‌خوانی دارد.

چه آشپزخانه‌ای بزرگ و پر نور داشته باشید و چه آشپزخانه‌ای بسیار کوچک که با فضای اتاق نشیمن مشترک باشد و یا حتی فاقد پنجره باشد، کابینت مدرن، می‌تواند یک گزینه‌ی پیش‌رو و مناسب باشد. در ادامه قصد داریم دو نوع از اصلی‌ترین مدل کابینت مدرن که جز زیباترین کابینت‌های آشپزخانه نیز محسوب می‌شوند به شما معرفی کنیم.

کابینت mdf

کابینت ام دی اف، رایج‌ترین نوع کابینت مدرن محسوب می‌شود که همه‌ی ما کم و بیش، آن را می‌شناسیم. ام‌دی‌اف، نه تنها در صنعت کابینت‌سازی، بلکه در دکوراسیون منزل نیز کاربرد دارد و از آن در ساخت مصنوعات چوبی از قبیل انواع میز، سرویس خواب، کتابخانه و غیره استفاده می‌شود.

ام‌دی‌اف، از خرده‌ها و ضایعات چوب طبیعی بدست آمده است. این ضایعات و خرده‌ها، پس از آنکه توسط دستگاه، خرد و یکسان‌سازی می‌شوند، با نوعی چسب، تحت فشار و دمای بالا، به یکدیگر فشرده می‌شوند. محصول بدست آمده که اینک mdf خام نام دارد، توسط روکش لمینت پوشانده می‌شود و به صورت ورقه‌های با اندازه‌های یکسان به کارگاه‌ها و کارخانه‌های کابینت‌سازی منتقل می‌شود.

ام‌دی‌اف، متریال بسیار مناسبی برای کابینت‌سازی محسوب می‌شود، زیرا از قدرت انعطاف بالایی برخوردار است و حتی می‌توان به وسیله آن کابینت منحنی یا هلال که به شکل خمیده است را طراحی نمود. انواع کابینت‌های چندرنگ، با استفاده از کابینت ام دی اف ساخته می‌شود که زیبایی خیره‌کننده‌ای به آشپزخانه شما می‌بخشند و با دیدن آن‌ها در وهله اول، متوجه نخواهید شد که این کابینت‌ها، از همان ورق ام‌دی‌اف معمولی که بارها دیده‌اید، ساخته شده‌اند.

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

ارسال نظر